-20%
, ,

SET TASTIERE DHE MOUSE WHITE SHARK GMK-1901 APACHE 2


    SET TASTIERE DHE MOUSE WHITE SHARK GMK-1901 APACHE 2*

  • Material plastik dhe metal
  • 104 tasta
  • Lidhjet USB
  • Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: STS005E2L

3190 L 3990 L

Kodi i produktit

STS005E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GMK-1901 APACHE 2

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Metal, Plastik

Gjatësia

1.5 m

RGB

PO

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë me gri

Detaje të tjera

4 drita LED

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.