-27%
, ,

SET TASTIERE DHE MOUSE WHITE SHARK GC-4102 COMANCHE 2

Availability:

S’ka stok


    SET TASTIERE DHE MOUSE WHITE SHARK GC-4102 COMANCHE 2*

  • Material plastik
  • 105 tasta
  • Lidhjet USB
  • Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop
  • 125 Hz, 3200DPI, Kufje, Mouse 6D – 6 butona, Mouse Pad

Kodi i produktit: STS002E2L

3990 L 5490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

STS002E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GC-4102 COMANCHE 2

Numri i tastave

105 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5 m

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Detaje të tjera

125 Hz, 3200 DPI, Kufje, Mouse 6D – 6 butona, Mouse Pad

Garancia

3 Muaj

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.