-15%
, ,

SET TASTIERE DHE MOUSE WHITE SHARK GC-4101 COMANCHE


    SET TASTIERE DHE MOUSE WHITE SHARK GC-4101 COMANCHE*

  • Material plastik
  • 105 tasta
  • Lidhjet USB
  • Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop
  • 125 Hz, 3200DPI, Kufje, Mouse 6D – 6 butona, Mouse Pad

Kodi i produktit: STS003E2L

4690 L 5490 L

Kodi i produktit

STS003E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GC-4101 COMANCHE

Numri i tastave

105 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5 m

RGB

PO

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Detaje të tjera

125 Hz, 3200 DPI, Kufje, Mouse 6D – 6 butona, Mouse Pad

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.