-12%
,

SET TASTIERE DHE MOUSE TRUST CLASSICLINE 21392


    SET TASTIERE DHE MOUSE TRUST CLASSICLINE 21392

  • Material plastik
  • 108 tasta
  • Lidhjet USB
  • Mac OS, Mac OS X 10.5 Leopard e lart, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: STS007E2L

2190 L 2490 L

Kodi i produktit

STS007E2L

Marka

TRUST

Modeli

CLASSICLINE 21392

Numri i tastave

108 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

N/A

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Mac OS, Mac OS X 10.5 Leopard e lart, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.