TAPET MOUSE WHITE SHARK OBLIVION MP-1895 40×30 cm


    TAPET MOUSE WHITE SHARK OBLIVION MP-1895

  • MOUSE PAD
  • Përmasat 40 cm x 30 cm

Kodi i produktit: TM006E2L

750 L

Kodi i produktit

TM006E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

OBLIVION MP-1895

Përmasat

40 cm x 30 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.