fbpx
-19%

TAPET MOUSE GEMBIRD MP-GEL-GR 24×22 cm


    TAPET MOUSE GEMBIRD MP-GEL-GR 22×25 cm

  • MOUSE PAD
  • Përmasat 24cm x 22cm

Kodi i produktit: TMAM1

690 L 850 L

Kodi i produktit

TMAM1

Marka

GEMBIRD

Modeli

MP-GEL-GR

Përmasat

24cm x 22cm

Ngjyra

GRAY

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.