TABLET LENOVO TB-7305X 7″ BLACK

Disponueshmëria:

S’ka stok


  TABLET LENOVO TB-7305X 7″ BLACK

 • Marka LENOVO
 • Modeli i procesorit Mediatek MT8765 (Quad Core)
 • Frekuenca (CPU) 1.3 GHz
 • RAM 1 GB
 • Memorie standarde 16 GB
 • Kartë SIM Nano SIM
 • Mali-400
 • Rezolucioni XGA (600 x 1024)
 • Madhësi ekrani 7″ (inch)
 • Kamera 2 MP
 • Kamera Selfie 2 MP
 • Bateria: Li-Po 3590 mAh

Kodi i produktit: TB002I2D

12990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

TB002I2D

Marka

LENOVO

Modeli

TB-7305X

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

MediaTek MT8765 (Quad Core)

Frekuenca (CPU)

1.3GHz

RAM

1 GB

Memorie standarde

16 GB

Kartë SIM

Nano SIM

GPU

Mali-400

Lloji i rrjetit

3G, 4G

Madhësi ekrani (inch)

7"

Teknologji ekrani

IPS LCD

Rezolucioni

XGA (600 x 1024)

Kamera

2 MP

Kamera Selfie

2 MP

Karte Memorie

deri në 128 GB

Sistemi operativ

Android 9.0

Bateria

3590 mAh

Ngjyra

Black

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.