-7%

TABLET LENOVO TAB E7 7″ WIFI 3G BLACK


  TABLET LENOVO TAB E7 7″ WIFI 3G BLACK

 • Marka LENOVO
 • Modeli i procesorit Mediatek MT8321 (Quad Core)
 • Frekuenca (CPU) 1.3 GHz
 • RAM 1 GB
 • Memorie standarde 16 GB
 • Rezolucioni XGA (600 x 1024)
 • Madhësi ekrani 7″ (inch)
 • Kamera 2 MP
 • Kamera Selfie 0,3 MP
 • Bateria: Li-Po 2750 mAh

Kodi i produktit: TB003I2D

12990 L 13990 L

Kodi i produktit

TB003I2D

Marka

LENOVO

Modeli

TAB E7

Procesori (CPU)

Mediatek

Modeli i procesorit

Mediatek MT8321 (Quad Core)

Frekuenca (CPU)

1.3GHz

RAM

1 GB

Memorie standarde

16 GB

Kartë SIM

JO

Lloji i rrjetit

3G

Madhësi ekrani (inch)

7"

Teknologji ekrani

TN

Rezolucioni

XGA (600 x 1024)

Kamera

2 MP

Kamera Selfie

0.3 MP

Karte Memorie

deri në 64 GB

Sistemi operativ

Android

Bateria

2750 mAh

Ngjyra

Black

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.