-22%
,

TABELE WHITEBOARD DHE DERRASE E ZEZE KXM-813


    TABELE WHITEBOARD DHE DERRASE E ZEZE KXM-813

  • Mosha 3+ vjeç
  • Përmasat 92 cm x 46 cm

Kodi i produktit: LF003I2O

3490 L 4490 L

Kodi i produktit

LF003I2O

Marka

NO NAME

Mosha

3+ vjeç

Përmasat

92 cm x 46 cm

Ngjyra

Shumëngjyrshe

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.