,

SWITCH 5 PORTA ST-3105S

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  SWITCH 5 PORTA ST-3105S*

 • Switch me 5 porta
 • Shpejtësia 10/100 Mbps

Kodi i produktit: SCH001E2L

1590 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SCH001E2L

Marka

NETIS

Modeli

ST-3105S

Numri i portave

5

Shpejtësia

10/100 Mbps

Garancia

6 Muaj

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Genta S

  Punoi mirë ok

  Genta S

  • Admin

   Ta gezoni.

   Admin