-15%

SSD I JASHTEM VERBATIM Vx500 120GB USB 3.1 GEN2 47441

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD I JASHTEM VERBATIM Vx500 120GB USB 3.1 GEN2 47441

  • Marka VERBATIM
  • Modeli 47441
  • Kapaciteti i SSD 120GB
  • Lloji i fishës USB
  • Sistemi që lidhet Windows & Mac OS
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: SSDE02E2L

11490 L 13490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSDE02E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

47441

Kapaciteti

120 GB

Lloji i fishës

USB

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.