-9%

SSD I JASHTEM 480GB SANDISK EXTREM 500 PORTABLE 3.0

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD I JASHTEM 480GB SANDISK EXTREM 500 PORTABLE 3.0

  • Marka: SANDISK
  • Modeli: SDSSDEXT-480G-G25
  • Kapaciteti i SSD I JASHTEM: 480GB
  • Shpejtësi leximi deri në 430MB/s

Kodi i produktit: SSD01A2M

19990 L 21990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD01A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDSSDEXT-480G-G25

Kapaciteti

480 GB

Shpejtësi leximi

Deri në 430MB/s

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.