-15%

SSD I JASHTEM FREECOM 56347 250GB USB 3.0 DHE MINI USB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD I JASHTEM FREECOM 56347 250GB USB 3.0 DHE MINI USB

  • Marka FREECOM
  • Modeli 56347
  • Kapaciteti i SSD 480GB
  • Lloji i fishës USB & Mini USB
  • Sistemi që lidhet Windows, Mac OS 10.6 ose më lart
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: SSDE01E2L

8490 L 9990 L

S’ka stok

12970 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SSDE01E2L

Marka

FREECOM

Modeli

56347

Kapaciteti

256 GB

Lloji i fishës

Mini USB, USB

Sistemi që lidhet

Mac OS X 10.6 ose më lart, Windows

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.