-11%

SSD 960GB PATRIOT PBU960GS25SSDR 2.5″ SATA III


    SSD 960GB PATRIOT PBU960GS25SSDR 2.5″ SATA III

  • Marka: PATRIOT
  • Modeli: PBU960GS25SSDR
  • Kapaciteti i SSD: 960GB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD003P2T

15990 L 17990 L

Kodi i produktit

SSD003P2T

Marka

PATRIOT

Modeli

PBU960GS25SSDR

Kapaciteti

960 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.