-13%
,

SSD 512GB APACER AS2280P4 M.2 PCIe


    SSD 512GB APACER AS2280P4 M.2 PCIe

  • Marka APACER
  • Modeli AS2280P4
  • Kapaciteti i SSD 512GB
  • Read up to 3,000MB/s
  • Write up to 2,000MB/s
  • Lidhje PCIe
  • Sistemi që lidhet Windows
  • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: SSD19E2L

9990 L 11490 L

Kodi i produktit

SSD19E2L

Marka

APACER

Modeli

AS2280P4

Kapaciteti

512 GB

Read

3,000MB/s

Write

Up to 2,000MB/s

Lidhjet

PCIe

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.