-15%

SSD 480GB GIGABYTE GP-GSTFS31480GNTD 2.5″

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 480GB GIGABYTE GP-GSTFS31480GNTD 2.5″

  • Marka GIGABYTE
  • Modeli GP-GSTFS31480GNTD
  • Kapaciteti i SSD 480GB
  • Lidhja 2.5″

Kodi i produktit: SSD15E2L

8490 L 9990 L

S’ka stok

16670 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

SSD15E2L

Marka

GIGABYTE

Modeli

GP-GSTFS31480GNTD

Kapaciteti

480 GB

Lidhja

2.5''

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.