-9%

SSD 1 TB WESTERN DIGITAL 3D NAND WDS100T2B0A

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 1 TB WESTERN DIGITAL 3D NAND WDS100T2B0A*

  • Marka: WESTERN DIGITAL
  • Modeli: 3D NAND WDS100T2B0A
  • Kapaciteti i SSD: 1 TB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD09E2L

17890 L 19590 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD09E2L

Marka

WESTERN DIGITAL

Modeli

3D NAND WDS100T2B0A

Kapaciteti

1 TB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.