-14%

SSD 480 GB KINGSTON A400


    SSD 480 GB KINGSTON A400*

  • Marka: KINGSTON
  • Modeli: A400
  • Kapaciteti i SSD: 480 GB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD05E2L

9490 L 10990 L

Kodi i produktit

SSD05E2L

Marka

KINGSTON

Modeli

A400

Kapaciteti

480 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.