-13%

SSD 480 GB CRUCIAL BX500

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 480 GB CRUCIAL BX500*

  • Marka: CRUCIAL
  • Modeli: BX500
  • Kapaciteti i SSD: 480 GB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD08E2L

9990 L 11490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD08E2L

Marka

CRUCIAL

Modeli

BX500

Kapaciteti

480 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.