-11%

SSD 256 GB VERBATIM Vi550 S3 49351


    SSD 256 GB VERBATIM Vi550 S3 49351

  • Marka: Verbatim
  • Modeli: Vi550 S3
  • Kapaciteti i SSD: 256 GB
  • Lidhja: 2.5” SATA III

Kodi i produktit: SSD02E2L

5490 L 6190 L

Kodi i produktit

SSD02E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

Vi550 S3 SSD

Kapaciteti

256 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

12 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.