-15%

SSD 240GB PATRIOT PBU240GS25SSDR 2.5″ SATA III


    SSD 240GB PATRIOT PBU240GS25SSDR 2.5″ SATA III

  • Marka: PATRIOT
  • Modeli: PBU240GS25SSDR
  • Kapaciteti i SSD: 240GB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD001P2T

5490 L 6490 L

Kodi i produktit

SSD001P2T

Marka

PATRIOT

Modeli

PBU240GS25SSDR

Kapaciteti

240 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.