-9%

SSD 240 GB KINGSTON A400

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 240 GB KINGSTON A400*

  • Marka: KINGSTON
  • Modeli: A400
  • Kapaciteti i SSD: 240 GB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD04E2L

5990 L 6590 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD04E2L

Marka

KINGSTON

Modeli

A400

Kapaciteti

240 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.