-19%

SSD 240 GB KINGSTON A400 M.2

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 240 GB KINGSTON A400 M.2

  • Marka: KINGSTON
  • Modeli: A400 M.2
  • Kapaciteti i SSD: 240 GB
  • Lidhja: M.2

Kodi i produktit: SSD10E2L

6490 L 7990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD10E2L

Marka

KINGSTON

Modeli

A400 M.2

Kapaciteti

240 GB

Lidhja

M.2

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.