-14%

SSD 240 GB CRUCIAL BX500

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  SSD 240 GB CRUCIAL BX500*

 • Marka: CRUCIAL
 • Modeli: BX500
 • Kapaciteti i SSD: 240 GB
 • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD07E2L

6190 L 7190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD07E2L

Marka

CRUCIAL

Modeli

BX500

Kapaciteti

240 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. geraldodedej (pronar i verifikuar)

  Super cmim dhe transporti u krye brenda dites

  geraldodedej

  • Admin

   Jemi te lumtur qe e degjojme kete. Kenaqesi qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire. Ta gezoni produktin e blere nga Ne.

   Admin