-9%
,

SSD 1TB MY MEDIA 69282 2.5″


    SSD 1TB MY MEDIA 69282 2.5″

  • Marka MY MEDIA
  • Modeli 69282
  • Kapaciteti i SSD 1TB
  • Read up to 520MB/s
  • Write up to 480MB/s
  • Madhësia 2.5″
  • Sistemi që lidhet Windows
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: SSD21E2L

15990 L 17490 L

Kodi i produktit

SSD21E2L

Marka

MY MEDIA

Modeli

69282

Kapaciteti

1TB

Read

520MB/s

Write

480MB/s

Madhësia

2.5''

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.