-16%
,

SSD 128GB MY MEDIA 69279 2.5″

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 128GB MY MEDIA 69279 2.5″

  • Marka MY MEDIA
  • Modeli 69279
  • Kapaciteti i SSD 128GB
  • Read up to 520MB/s
  • Write up to 400MB/s
  • Madhësia 2.5″
  • Sistemi që lidhet Windows
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: SSD17E2L

3190 L 3790 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD17E2L

Marka

MY MEDIA

Modeli

69279

Kapaciteti

128 GB

Read

520MB/s

Write

Up to 400MB/s

Madhësia

2.5''

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.