-15%
,

SSD 128GB APACER AS350X 2.5″

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 128GB APACER AS350X 2.5″

  • Marka APACER
  • Modeli AS350X
  • Kapaciteti i SSD 128GB
  • Read up to 560MB/s
  • Write up to 540MB/s
  • Madhësia 2.5″
  • Sistemi që lidhet Windows
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: SSD16E2L

3390 L 3990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD16E2L

Marka

APACER

Modeli

AS350X

Kapaciteti

128 GB

Read

560MB/s

Write

Up to 540MB/s

Madhësia

2.5''

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.