-13%
,

SSD 128 GB VERBATIM Vi550 S3

(1 shqyrtim nga klient)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  SSD 128 GB VERBATIM Vi550 S3*

 • Marka: Verbatim
 • Modeli: Vi550 S3
 • Kapaciteti i SSD: 128 GB
 • Lidhja: 2.5” SATA III

Kodi i produktit: SSD01E2L

3490 L 3990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD01E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

Vi550 S3 SSD

Kapaciteti

128 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

12 muaj

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Jorid S

  Keta jane super. Ate telefonuan me whatsapp dhe me ndihmuan si te hiqja vidat per ta zvendesuar. Sdi ca te them

  Jorid S

  • Admin

   Faleminderit per vleresimin. Jeni te mirepritur

   Admin