fbpx
-20%

SSD 120 GB GIGABYTE GP‐GSTFS31120GNTD


    SSD 120 GB GIGABYTE GP‐GSTFS31120GNTD

  • Marka: GIGABYTE
  • Modeli: GP‐GSTFS31120GNTD
  • Kapaciteti i SSD: 120 GB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD14E2L

3,590 L 4,490 L

Kodi i produktit

SSD14E2L

Marka

GIGABYTE

Modeli

GP‐GSTFS31120GNTD

Kapaciteti

120 GB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.