-15%

SSD 1 TB SANDISK PLUS 2.5″

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SSD 1 TB SANDISK PLUS 2.5″*

  • Marka: SANDISK
  • Modeli: PLUS 2.5″
  • Kapaciteti i SSD: 1 TB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD11E2L

16990 L 19990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SSD11E2L

Marka

SANDISK

Modeli

PLUS 2.5"

Kapaciteti

1 TB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.