-13%

SSD 1 TB SAMSUNG 860 EVO 2.5″


    SSD 1 TB SAMSUNG 860 EVO 2.5″

  • Marka: SAMSUNG
  • Modeli: 860 EVO 2.5″
  • Kapaciteti i SSD: 1 TB
  • Lidhja: 2.5″ SATA III

Kodi i produktit: SSD12E2L

19990 L 22990 L

Kodi i produktit

SSD12E2L

Marka

SAMSUNG

Modeli

860 EVO 2.5"

Kapaciteti

1 TB

Lidhja

2.5'' SATA III

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.