-36%
,

SPLITTER GEMBIRD DVI-I M TO DUAL VGA F


    SPLITTER GEMBIRD DVI-I M TO DUAL VGA F

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-DVI-2VGA-01
  • Hyrje 1x DVI-I mashkull
  • Dalje 2x VGA femra
  • Lloji DVI-I TO DUAL VGA
  • Gjatësia 30 cm
  • Dërgon një sinjal të vetëm DVI në 2 ekrane
  • E përkryer për konferenca

Kodi i produktit: KV006A2M

1090 L 1690 L

Kodi i produktit

KV006A2M

Modeli

A-DVI-2VGA-01

Hyrje

1x DVI-I mashkull

Dalje

2x VGA femra

Lloji

DVI-I TO DUAL VGA

Gjatësia

30 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.