-25%
,

SPLITTER GEMBIRD DVI-D M TO DUAL DVI F


    SPLITTER GEMBIRD DVI-D M TO DUAL DVI F

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli A-DVI-2DVI-01
  • Hyrje 1x DVI-D mashkull
  • Dalje 2x DVI femra
  • Lloji DVI-D TO DUAL DVI
  • Gjatësia 30 cm
  • Dërgon një sinjal të vetëm DVI në 2 ekrane
  • E përkryer për konferenca

Kodi i produktit: KV005A2M

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

KV005A2M

Modeli

A-DVI-2DVI-01

Hyrje

1x DVI-D mashkull

Dalje

2x DVI femra

Lloji

DVI-D TO DUAL DVI

Gjatësia

30 cm

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.