fbpx
-17%
,

SOUNDBAR TRUST ASTO 21046


  SOUNDBAR TRUST ASTO 21046

 • Marka TRUST
 • Modeli ASTO 21046
 • Frekuenca 20 Hz – 20 kHz
 • Fuqia 12W
 • Fuqia (RMS) 6W
 • Kontroll i volumit PO
 • Lidhjet AUX 3.5 mm, USB
 • Përdorimi Desktop, Laptop, TV
 • Ngjyra Black
 • Garancia 6 Muaj
 • Përmasat 75 mm x 70 mm x 470 mm
 • Si të zgjedhësh audion më të mirë? Mëso më shumë

Kodi i produktit: ABEL4

3,790 L 4,590 L

Kodi i produktit

ABEL4

Marka

TRUST

Modeli

ASTO 21046

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Fuqia

12W

Fuqia (RMS)

6W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

1x 3.5mm, USB

Përdorimi

Desktop, Laptop, TV

Ngjyra

Black

Përmasat

75 mm x 70 mm x 470 mm

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.