-29%

SOUNDBAR SAMSUNG HW-Q60T/EN 5.1

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SOUNDBAR SAMSUNG HW-Q60T/EN 5.1 SUBWOOFER WITH BLUETOOTH 23032

  • Fuqia: 350 W
  • Lidhjet: Bluetooth, HDMI, Optical
  • Lloji i fishës HDMI, Optical
  • Përdorimi Android TV, Desktop, DVD Player, Laptop, Music Players, Smart TV, Smartphone, Tablet, TV

Kodi i produktit: SB01M2P

24990 L 34990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SB01M2P

Marka

SAMSUNG

Modeli

HW-Q60T/EN 5.1

Numri i kanaleve

5.1

Fuqia

350 W

Kontroll i volumit

PO

Lidhjet

Bluetooth, HDMI, Optical

Lloji i fishës

HDMI, Optical

Përdorimi

Android TV, Desktop, DVD Player, Laptop, Music Players, Smart TV, Smartphone, Tablet, TV

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.