-18%
,

SOLAR ROBOT LISCIANI 14 MODELE

Availability:

S’ka stok


    SOLAR ROBOT LISCIANI 14 MODELE

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 7-12 vjeç

Kodi i produktit: LF030I2O

2290 L 2790 L

S’ka stok

Kodi i produktit

LF030I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

7-12 vjeç

SCIENZA HI TECH ROBOT 14 MODELLI ENERGIA SOLARE ED MULTILINGUE
Krijo robotin me energji diellore.
Do te mund te krijoni plot 14 modele te ndryshme roboti.
Lego me material shume cilesor.
Ne set perfshihen nje forme paneli diellor, pjesezat e vogla per te krijuar robotin dhe nje udhezues per te kuptuar me se miri lojen.
Zhvilloni mendimin mbi formimin e kesaj loje.
Produkt i cilesise se larte!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.