-44%

SMARTWATCH Y68

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SMARTWATCH Y68

 • Facebook
 • Madhësi ekrani (inch) 1.3″
 • Bateria < 220 mAh
 • Koha e përdorimit 5-7 ditë
 • IP67 Waterproof
 • Monitorues i rrahjeve të zemrës
 • Monitorues i presionit të gjakut
 • Monitori i gjumit
 • Mat hapat dhe kaloritë
 • Ju njofton kur merrni një telefonë apo SMS
 • Rrip silikoni
 • Alarm

Kodi i produktit: SW001A2X

1390 L 2490 L

Kodi i produktit

SW001A2X

Marka

OTHER BRANDS

Model

Y68

RAM

128 MB

Memorie standarde

128 MB

Madhësi ekrani (inch)

1.3"

Bateria

< 200 mAh

Koha e përdorimit

5-7 ditë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Ngjyra

Black, Pink, Silver, White

Kujdes!Ora nuk mund të mbahet në dorë kur jeni duke notuar apo duke bërë banjë. Vetëm ekrani është i papërshkueshëm nga uji. Ju mund të lani duart dhe fytyrën duke e mbajur të vendosur në dorë atë. Nuk këshillohet larja në dush, noti dhe zhytjet.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.