SMARTWATCH Y5 ANDROID DHE IPHONE

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SMARTWATCH Y5 ANDROID DHE IPHONE*

  • Tregon orën
  • Tregon presioni dhe rrahjet e zemrës
  • Tregon matjen e hapave
  • Tregon djegien e kalorive
  • Tregon njoftimin e SMS

Kodi i produktit: SW002I2O

1790 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SW002I2O

Marka

OTHER BRANDS

Model

Y5

Karte Memorie

JO

Madhësi ekrani (inch)

0.96"

Mikrofon

JO

Kamera

JO

Bateria

90 mAh

Koha e karikimit

2 orë

Koha e përdorimit

7 ditë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android 5.1 e lartë, iOS 8.0 e lartë

Detaje të tjera

IP67 Waterproof, Tregon djegien e kalorive, Tregon matjen e hapave, Tregon njoftimin e SMS, Tregon orën, Tregon presioni dhe rrahjet e zemrës, Tregon se kush po iu telefonon

Ngjyra

E zezë

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.