-30%

SMARTWATCH MD4

Availability:

S’ka stok


  SMARTWATCH MD4

 • Marka OTHER BRAND
 • Modeli MD4
 • Madhësi ekrani (inch) 1.28″
 • Rezolucioni (240 x 240)
 • Bateria 340 mAh
 • Koha e përdorimit 5-7 ditë
 • IP67 Waterproof
 • Monitorues i rrahjeve të zemrës
 • Monitorues i presionit të gjakut
 • Monitorues i oksigjenit në gjakut
 • Kronometër
 • Kontrolli i muzikes
 • Mat hapat dhe kaloritë
 • Ju njofton kur merrni një telefonë apo SMS
 • Gjetja e telefonit
 • Parashikimi i motit

Kodi i produktit: SW001B2S

2,790 L 3,990 L

S’ka stok

Smartwatch MD4 me një dizanj kaq te bukur do jetë perfekt në dorën tuaj, me funksionet e një smartbandi ju mund të numeroni hapat dhe të matni kilometrat që keni bërë. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, oksigjenit, rrahjet e zemrës. Monitoroni gjumin, përmes bluetooth ju mund ta lidhni lehtësisht me telefonin tuaj dhe të shikoni thirrjet. Mesazhet që ju vijnë apo fotot në galeri. I pajisur edhe me alarm, kalendar, kronometër, ekran me prekje. Kapaciteti i baterisë 340 mAh me një përdorim deri në 5-7 ditë.

Kodi i produktit: SW001B2S Kategori: Etiketa: , ,
Kodi i produktit

SW001B2S

Marka

OTHER BRANDS

Model

MD4

Madhësi ekrani (inch)

1.28"

Bateria

< 220 mAh

Rezolucioni

(240 x 240)

Koha e përdorimit

5-7 ditë

Koha në Stand by

30 ditë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Ngjyra

Black

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.