fbpx
-26%

SMARTWATCH M5

Availability:

S’ka stok


  SMARTWATCH M5

 • Marka OTHER BRAND
 • Modeli M5
 • Facebook
 • RAM <128 MB
 • Memorie standarde <128 MB
 • Madhësi ekrani (inch) 0.96″
 • Koha e përdorimit 3-5 ditë
 • IP67 Waterproof
 • Monitorues i rrahjeve të zemrës
 • Mund të merrni dhe të dergoni SMS
 • Tregon djegien e kalorive
 • Tregon matjen e hapave
 • Tregon njoftimin e SMS
 • Tregon orën
 • Tregon presioni dhe rrahjet e zemrës
 • Tregon se kush po iu telefonon
 • Monitori i gjumit
 • Alam
 • Gjetja e telefonit

Kodi i produktit: SW003B2S

1,390 L 1,890 L

S’ka stok

SMARTWATCH M5
Me një stil elegant, ekrani LCD 0,96 inç ju lejon të lexoni të dhëna qartë. Shikoni të dhënat tuaja shëndetësore dhe personalizoni pamjen e orës sipas preferencave tuaja. Mund të gjurmojë aktivitetet tuaja dhe të arrini gjurmimin e vendndodhjeve në kohë reale. Lidhni pajisjen me telefonin tuaj celular dhe mund të shfaqë statistikat e ekzekutimit të konfigurimit të shpejtësisë minuta / km, kaloritë dhe konsumin në distancë dhe të regjistrojë hartën e rrugës tuaj të stërvitjes.

Gjurmuesi i aktivitetit mund të përdoret për të gjurmuar aktivitetet ditore, të tilla si hapat, distanca, kaloritë e djegura, minutat e aktivitetit dhe statusin e gjumit. Mund të funksionojë edhe nëse aplikacioni është i shkëputur. Ora inteligjente është bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri IP67. Por ju lutemi shmangni përdorimin e tij në ujë të nxehtë. Nëse telefoni celular merr një telefonatë ose një mesazh, ai do të dridhet për t’ju kujtuar thirrjen dhe do të shfaqet një njoftim të mesazhit. Lidhet me shumë modele të telefonave inteligjentë që përdorin Bluetooth 4.0 ose më lart, për Android 4.4 ose më lart.

Kodi i produktit: SW003B2S Kategori: Etiketa: , ,
Kodi i produktit

SW003B2S

Marka

OTHER BRANDS

Model

M5

RAM

<128 MB

Memorie standarde

< 128MB

Madhësi ekrani (inch)

0.96"

Koha e përdorimit

3-5 ditë

Koha në Stand by

30 ditë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Detaje të tjera

Alarm, Facebook, Gjetja e telefonit, IP67 Waterproof, Monitori i gjumit, Monitorues i rrahjeve të zemrës, Mund të merrni dhe të dergoni SMS, Rrip silikoni, Tregon djegien e kalorive, Tregon matjen e hapave, Tregon njoftimin e SMS, Tregon orën, Tregon presioni dhe rrahjet e zemrës, Tregon se kush po iu telefonon

Ngjyra

Black

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.