fbpx

SMARTWATCH M3 MY DEVICE MY LIFE BRACELET SPORTS

(1 shqyrtim nga klient)
Availability:

S’ka stok


  SMARTWATCH M3 MY DEVICE MY LIFE BRACELET SPORTS*

 • Tregon orën
 • Tregon presioni dhe rrahjet e zemrës
 • Tregon matjen e hapave
 • Tregon djegien e kalorive
 • Tregon njoftimin e SMS, Facebook, WhatsApp etj

Kodi i produktit: SW001B2K

690 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SW001B2K

Model

M3

Sistemi që lidhet

Android 5+, iOS 8+

Të tjera

Tregon orën Tregon presioni dhe rrahjet e zemrës Tregon matjen e hapave Tregon djegien e kalorive Tregon njoftimin e SMS, Facebook, Whatsup etj

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Adelina A

  Cmime të shkëlqyera, paraqitje e thjeshtë, një herë që unë kisha nevojë për shërbimin ndaj klientit koha e përgjigjes ishte e shpejtë.

  Adelina A

  • Admin

   Faleminderit per vleresimin tuaj.

   Admin