-25%

SMARTWATCH FT30

Availability:

S’ka stok


  SMARTWATCH FT30

 • Marka OTHER BRAND
 • Modeli FT30
 • Procesori (CPU) MTK2502
 • RAM <128 MB
 • Memorie standarde <128 MB
 • Madhësi ekrani (inch) 1.28″
 • Rezolucioni (240 x 240)
 • Koha e përdorimit 3-5 ditë
 • IP67 Waterproof
 • Monitorues i rrahjeve të zemrës
 • Monitorues i presionit të gjakut
 • Mat hapat dhe kaloritë
 • Ju njofton kur merrni një telefonë apo SMS
 • Gjetja e telefonit

Kodi i produktit: SW002B2S

2990 L 3990 L

FT30 SMARTWATCH
Ore inteligjente qe mund ta perdorni per funksione te ndryshme. Shume e pershtatshme per fitnes, numerimin e hapave dhe matjen e kilometrave qe keni bere. Shikoni nivelin e presionit te gjakut ose masni rrahjet e zemres.

Ju mund te kryeni monitorimin e gjumit tuaj. Permban bluetooth, ju mund ta lidhni oren me telefonin tuaj.
E pajisur me timer, qe do te thote qe ju kujton te shikoni thirrjet e humbura apo mesazhet qe nuk i keni pare.
Bateria e ores eshte ne material polimeri dhe ka nje kapacitet te larte. Funksionon dhe si ore me alarm. Kontrolloni telefonatat me ane te ores.

Kodi i produktit: SW002B2S Kategori: Etiketa: , ,
Kodi i produktit

SW002B2S

Marka

OTHER BRANDS

Model

FT30

Procesori (CPU)

MTK2502

RAM

<128 MB

Memorie standarde

<128 MB

Madhësi ekrani (inch)

1.54"

Rezolucioni

(240 x 240)

Bateria

200 mAh

Koha e përdorimit

3-5 ditë

Koha në Stand by

30 ditë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Ngjyra

Black, GRAY

Garancia

3 Muaj

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.