-43%

SMARTWATCH D20S

Disponueshmëria:

S’ka stok


  SMARTWATCH D20s

 • Facebook, Whatsapp, Twitter, Skype, Instagram
 • Madhësi ekrani (inch) 1.44″
 • Bateria < 220 mAh
 • Koha e përdorimit 5-10 ditë
 • IP67 Waterproof
 • Monitorues i rrahjeve të zemrës
 • Monitorues i presionit të gjakut
 • Monitori i gjumit
 • Mat hapat dhe kaloritë
 • Ju njofton kur merrni një telefonë apo SMS
 • Rrip silikoni
 • Alarm

Kodi i produktit: SW002A2X

1890 L 3290 L

Kodi i produktit

SW002A2X

Marka

OTHER BRANDS

Model

D20s

RAM

128 MB

Memorie standarde

128 MB

Madhësi ekrani (inch)

1.44"

Bateria

< 220 mAh

Koha e përdorimit

5-10 ditë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Ngjyra

Black, Pink, Silver, White

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.