SMARTWATCH A1

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SMARTWATCH A1

  • Facebook
  • Funksionon si telefon
  • Mund të merrni dhe të dergoni SMS

Kodi i produktit: SW004I2O

1690 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SW004I2O

Marka

OTHER BRANDS

Model

A1

Procesori (CPU)

MTK6260A

RAM

64 MB

Memorie standarde

64 MB

Karte Memorie

deri në 32 GB

Madhësi ekrani (inch)

1.54"

Mikrofon

PO

Kamera

PO

Bateria

350 mAh

Koha e karikimit

2 orë

Koha e përdorimit

72 orë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Detaje të tjera

Facebook, Funksionon si telefon, Mund të merrni dhe të dergoni SMS

Ngjyra

Black

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.