SMARTWATCH V8 ANDROID DHE IPHONE

Disponueshmëria:

S’ka stok


    SMARTWATCH V8 ANDROID DHE IPHONE*

  • Facebook
  • Funksionon si telefon
  • Mund të merrni dhe të dergoni SMS

Kodi i produktit: SW001I2O

2390 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SW001I2O

Marka

OTHER BRANDS

Model

V8

Procesori (CPU)

MT6261D

RAM

32 MB

Memorie standarde

32 MB

Karte Memorie

deri në 32 GB

Madhësi ekrani (inch)

1.22"

Mikrofon

PO

Kamera

PO

Bateria

280 mAh

Koha e karikimit

2 orë

Koha e përdorimit

72 orë

Lidhjet

Bluetooth

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Detaje të tjera

Facebook, Funksionon si telefon, Mund të merrni dhe të dergoni SMS

Ngjyra

E zezë

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.