-10%
,

Si te terheqesh meshkujt dhe parate – Roza Li Hill, Napoleon Hill


  Si te terheqesh meshkujt dhe parate – Roza Li Hill, Napoleon Hill

 • Formati Libër
 • Autori Roza Li Hill, Napoleon Hill
 • Përkthyesi Ivana Tomço
 • Gjinia Udherrefyes praktike
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 423
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928303875

Kodi i produktit: LBP14

1160 L 1290 L

A realizohen ëndrrat? A ndodh ndonjëherë në jetën reale që një Hirushe, të takojë Princin e Kaltër, të martohet me të dhe të jetojnë të lumtur në Kështjellë? A mundet një vajzë, që në fillim të jetës së saj të ndërtojë idenë e saj mbi burrin që ajo dëshiron të martohet dhe gjërat që ajo dëshiron, dhe falë planifikimit, të rrëmbejë nga jeta ato që do? Dhe nëse një arritje e tillë, përfundimisht mund të realizohet, me çfarë mjeresh arrihet kjo?

Me siguri miliona gra beqare dhe të martuara do ta bëjnë këtë pyetje dhe do të interesohen fort për përgjigjen.
Roza Li Hill, bashkëshortja e filozofit më të suksesshëm të Amerikës, do të na tregojë filozofinë që qëndron pas sekretit të tërheqjes së meshkujve dhe parave.

Kodi i produktit

LBP14

Formati

Libër

Autori

Napoleon Hill, Roza Li Hill

Përkthyesi

Ivana Tomço

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

423

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928303875