fbpx
-10%
,

Si te mposhtesh shqetesimet dhe te fillosh te jetosh – Dale Carnegie


  Si te mposhtesh shqetesimet dhe te fillosh te jetosh – Dale Carnegie

 • Formati Libër
 • Autori Dale Carnegie
 • Përkthyesi Pranvera Xhelo
 • Gjinia Udhërrëfyes praktikë
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2010
 • Faqe 384
 • Shtëpia botuese PEGI
 • ISBN 9789995658519

Kodi i produktit: LBP59

630 L 700 L

Mësoni si: Të eleminoni menjëherë 50% të shqetësimeve që lidhen me biznesin Të pakësoni shqetësimet financiare Ta ktheni kritikën në avantazhin tuaj Të shmangni lodhjen dhe të vazhdoni të dukenio të rinj T’i shtoni një orë në ditë orëve që rrini zgjuar Të gjeni veten dhe të jeni vetvetja: Mos harroni se nuk ka të dytë si ju në botë!

“Si te mposhtësh shqetësimet dhe të fillosh të jetosh” tajton emocione dhe ide shumë të vlefshme. Kz libër është tërheqës për t’u lexuar dhe i thjeshtë për t’u zbatuar. Le t’ju ndryshojë dhe t’ju përmirësojë edhe ju. Nuk keni pse të jetoni me shqetësimin dhe ankthin që ju pengon të bëni një jetë të plotë, aktive dhe të lumtur!

Kodi i produktit

LBP59

Formati

Libër

Autori

Dale Carnegie

Përkthyesi

Pranvera Xhelo

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2010

Faqe

384

Shtëpia botuese

Pegi

ISBN

9789995658519