fbpx
-10%
,

Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin – Dale Carnegie


  Si te mposhtesh shqetesimet dhe stresin – Dale Carnegie

 • Formati Libër
 • Autori Dale Carnegie
 • Përkthyesi Elvi Sidheri
 • Gjinia Udhërrëfyes praktikë
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2019
 • Faqe 178
 • Shtëpia botuese PEMA
 • ISBN 9789951721738

Kodi i produktit: LBP60

630 L 700 L

Njëri nga njerëzit më të pasur në botë, Warren Buffett, e admironte kaq shumë mendësinë dhe mësimet e Dale Carnegie-t saqë me të drejtë shprehej: “Në zyrën time nuk do ta shihni kurrë të varur diplomën nga Universiteti i Nebraska-s. Nuk do ta shihni të varur as diplomën nga Universiteti i Columbia-s. Në zyrën time do ta shihni të varur certifikatën e diplomimit “Dale Carnegie”, të cilën e mbaj me shumë krenari.

Kodi i produktit

LBP60

Formati

Libër

Autori

Dale Carnegie

Përkthyesi

Elvi Sidheri

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2019

Faqe

178

Shtëpia botuese

PEMA

ISBN

9789951721738