-20%
, ,

SET TASTIERE, MOUSE, KUFJE & TAPET MOUSE 4IN1 WHITE SHARK GC-4103 CHEYENNE


  SET TASTIERE, MOUSE, KUFJE & TAPET MOUSE 4IN1 WHITE SHARK GC-4103 CHEYENNE

 • Material plastik
 • 104 tasta
 • Lidhjet USB
 • 800 DPI, 1,200 DPI, 2,400 DPI, 3,200 DPI
 • Butona 7
 • Lloji i sensorit Optikal Gaming
 • Windows 10, Windows 7, Windows 8
 • Përdorimi Desktop, Laptop
 • Si të zgjedhësh tastierën tënde? Mëso më shumë

Kodi i produktit: STS009E2L

5990 L 7490 L

Kodi i produktit

STS009E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GC-4103 CHEYENNE

Numri i tastave

104 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.5 m

RGB

PO

DPI

1,200 DPI, 2400 DPI, 3,200 DPI, 800 DPI

Butona

7

Lloji i sensorit

Optikal Gaming

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Ngjyra

Black

Përdorimi

Desktop, Laptop

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.