-17%
, ,

SET TASTIERE, MOUSE, KUFJE & TAPET MOUSE 4IN1 SQUAD


    SET TASTIERE, MOUSE, KUFJE & TAPET MOUSE 4IN1 SQUAD

  • Material plastik
  • 103 tasta
  • Lidhjet USB
  • 1,200 DPI, 1,600 DPI, 2,000 DPI, 3,200 DPI
  • Butona 6
  • Lloji i sensorit Optikal Gaming
  • Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: STS01A2M

4990 L 5990 L

Kodi i produktit

STS01A2M

Marka

OMEGA

Modeli

SQUAD

Numri i tastave

103 tasta

Lidhjet

USB

Materiali

Plastik

Gjatësia

1.7 m

RGB

PO

DPI

1,200 DPI, 1,600 DPI, 2,000 DPI, 3,200 DPI

Butona

6

Lloji i sensorit

Optikal Gaming

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Ngjyra

Black

Përdorimi

Desktop, Laptop

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.